Regla

Toimitusjohtaja

Panu Häikiö

Puh: 045-876 04 11

e-mail: panu.haikio@finsecpro.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Toimitusjohtaja
Panu Häikiö

Puh: 045-876 04 11

e-mail: panu.haikio@finsecpro.com

Asiantuntija
Jan Käppi

e-mail: jan.kappi@finsecpro.com

Kehitysjohtaja
Pekka Kiuru
Puh: 050-544 59 95

 

Johtaja-koulutus
Esa Laurila
Puh: 045-120 44 68

e-mail: esa.laurila@finsecpro.com

 
Aluejohtaja
Jarno Lemmetyinen
Puh: 040-748 74 39

e-mail: jarno.lemmetyinen@finsecpro.com

Turva-asiantuntija
Tunnetut lähettäjät, tunnetut toimittajat, DGR
Jan-Erik Bruun
Puh: 040 723 36 93

e-mail: jan-erik.bruun@finsecpro.com

Turva-asiantuntija
Turvatarkastuslaitteet ja järjestelmät, DGR- vaaralliset aineet
Lauri Patomeri
Puh: 050-594 34 10

e-mail: lauri.patomeri@finsecpro.com

Turvallisuusneuvonantaja
ISPS, AVSEC
Sune Ekholm
Puh: 040-587 52 63
email:sune.ekholm@finsecpro.com

 

Hallinto
Anne Miljard

e-mail: anne.miljard@finsecpro.com
Sähköposti
info@finsecpro.com

 

Postitiosoite
Suomen Turvaprojektit Oy
Ylästöntie 121A
01740 Vantaa

 

Käyntiosoite
Suomen Turvaprojektit Oy
Rajavoudinkuja 5
01740 Vantaa

 

Lataa kartta täältä.

HighSkill kotisivupalvelut